چرا به خدمات سئو نیاز دارید؟

چرا به خدمات سئو نیاز دارید؟

به آخرین چیزی که در گوگل جستجو کردید فکر کنید، برای اطلاعات، خدماتی که نیاز دارید یا چیزی که قصد خرید آن را داشتید. به احتمال زیاد، شما مستقیماً به یکی از سه نتیجه جستجوی برتر رفتید، همانطور که اکثر مردم همین کار را انجام می دهند.

به ندرت به پایین پیمایش می کنیم یا حتی به صفحه نتیجه دوم می رویم، زیرا نیازی به این کار نداریم. گوگل و سایر موتور های جستجو برای جستجو در میان میلیاردها محتوا ساخته شده اند و سپس مطالبی را به شما ارائه می دهند که معتقدند بهترین پاسخ را به درخواست شما می دهند.

این همان چیزی است که سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو در مورد آن است تا مطمئن شوید کسب و کار شما در بالای نتایج نشان داده می شود. اما دلایل بیشتری برای انتخاب خدمات سئو حرفه ای وجود دارد، اجازه دهید به شما برخی از آنها را بگوییم. اما قبل از آن حتما پیشنهاد می کنیم مقاله خدمات سئو چیست را بخوانید.

برندتان را در معرض دید بیشتری بگذارید

همانطور که قبلاً گفتیم، یکی از مهمترین مزایای پشتیبانی از محتوای شما با سئوی خوب، رتبه بالاتر در نتایج جستجو و قابل مشاهده بودن برای مشتریان است.

 از این گذشته، مهم نیست که محتوا یا خدمات شما چقدر می تواند برای آنها مفید باشد، اگر آنها نتوانند شما را به راحتی پیدا کنند، به سراغ شما نمی آیند.

 یک ارائه دهنده خدمات سئو حرفه ای می تواند استراتژی سئو مناسبی را برای شما ایجاد کند تا در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید و در نتیجه بیشتر دیده شوید.

جمعیت شناسی مناسب را هدف قرار دهید

اگر مداد می فروشید، دلیلی وجود ندارد که بودجه بازاریابی خود را برای کسی که به دنبال لپ تاپ می گردد هدر دهید. اینجاست که بازاریابی هدفمند به تصویر می‌کشد، و یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای انجام آن از طریق SEO است.

زمانی که کاربر یک عبارت را به عنوان جستجو در گوگل قرار می دهد، می داند به دنبال چه چیزی است و به طور فعال به دنبال اطلاعاتی در مورد آن می شود. این به Google اجازه می دهد تا سرنخ های مناسب برای کسب و کار شما را انتخاب کند.

در هزینه ها صرفه جویی کنید

با سئو، شما نه تنها با هدر ندادن آن در بازاریابی کورکورانه برای همه، در هزینه خود صرفه جویی می کنید، بلکه در تلاش خود نیز صرفه جویی می کنید. سئو در مقایسه با سایر گزینه های بازاریابی مانند تبلیغات پولی، اینفلوئنسر مارکتینگ و غیره بسیار ارزان تر است.

شما هیچ هزینه ای برای ترافیک پرداخت نمی کنید و تمام هزینه های شما به استراتژی و اجرا بستگی دارد. به عبارت دیگر، با ارائه دهنده خدمات سئوی مقرون به صرفه، می توانید با کسری از قیمت، ترافیک بهتری به وب سایت خود داشته باشید.

ایجاد اعتماد و اعتبار

اگر به آخرین نتیجه گوگل خود برگردید، می بینید که در سمت راست بالا چند نتیجه وجود دارد که در کنار آنها «تبلیغ» نوشته شده است. بنابراین، در حالی که نتایج پولی در بالا نشان داده می‌شوند، معمولا نادیده گرفته می‌شوند زیرا مصرف‌کنندگان باهوش هستند و از هر چیزی حتی تبلیغاتی از راه دور اجتناب می‌کنند. مردم بیشتر به نتایج ارگانیک اعتماد می کنند و اگر کسب و کار شما در آنجا ظاهر شود، باعث ایجاد اعتماد و اعتبار در بین مصرف کنندگان می شود.

دستیابی به ROI و تبدیل بالاتر

در اینجا دو اصطلاح بازاریابی وجود دارد که هر کسب و کاری به دنبال آن است – ROI و تبدیل. ترافیک جستجو های ارگانیک رایگان است، بنابراین حجم بیشتری را برای سرمایه گذاری بسیار کمتر در مقایسه با جستجو های پولی که باید برای هر کلیک پرداخت کنید، ارائه می دهد. در حالی که این به طور مستقیم به ROI بالاتر ترجمه می شود، مزایا به همین جا ختم نمی شود. از آنجایی که جستجوهای ارگانیک، سرنخ‌های مرتبط را هدف می‌گیرند، اعتماد ایجاد می‌کنند و یافتن شما را برای افراد آسان‌تر می‌کنند، نرخ تبدیل بهتری نیز ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر، افراد بیشتری احتمالا خدمات شما را انتخاب می کنند.

از سفر خریدار بگذرید

از سفر خریدار بگذرید
مسیر طی شده توسط مشتری در سایت

سفر خریدار کل فرآیند است از لحظه ای که شخص از یک محصول یا خدمات آگاه می شود تا لحظه ای که آن را خریداری می کند (و گاهی اوقات حتی یکی دیگر پس از آن). سفر یک خریدار معمولی می تواند 4 الی 5 مرحله داشته باشد و فرد در هر یک از آنها بمباران محتوا می شود.

برای اطمینان از اینکه یک مشتری بالقوه را در رقابت از دست نمی دهید، مهم است که آنها شما را در هر مرحله تا زمانی که خرید انجام می دهند پیدا کنند.

فقط یک ارائه‌دهنده خدمات سئو حرفه‌ای می‌تواند با ایجاد استراتژی که خریدار را در هر مرحله هدف قرار می‌دهد و او را در سفر پیش می‌برد، در انجام این کار به شما کمک کند.

با آخرین شیوه های سئو به روز بمانید

اکنون، ممکن است به این فکر کنید که چرا به خدمات سئو نیاز دارید و چرا خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید؟ خوب، شما در واقع می توانید. اما بین انجام سئو و انجام صحیح آن تفاوت وجود دارد.

 گوگل، آلفا و امگا سئو، مدام در حال تجدید نظر در نحوه رتبه بندی صفحات وب است و تنها در سال 2018 حدود 3000 تغییر الگوریتم ایجاد کرده است. بنابراین، نه تنها باید در مورد آخرین روندهای سئو به روز بمانید، بلکه باید بدانید که چگونه آنها را در استراتژی SEO خود بگنجانید تا در صدر جستجوهای ارگانیک باقی بمانید.

آن را از دست ندهید و به راحتی می توانید در انتهای نتایج قرار بگیرید. فعال بودن با این تغییرات بهترین راه برای حفظ و بهبود موقعیت شما است و یک سرویس SEO خوب دقیقاً این کار را برای شما انجام می دهد.

با بازیکنان بزرگتر رقابت کنید

رقابت این روزها اجتناب ناپذیر است. همیشه شخصی با بودجه بازاریابی بهتر و منابع بیشتر از شما وجود دارد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کاری در مورد آن انجام دهید.

از آنجایی که سئو هزینه زیادی ندارد و تنها با قرار دادن شما در بالای نتایج، تبدیل بهتری را ارائه می‌دهد، می‌توانید به راحتی با بازیکنان بزرگ‌تر بدون صرف هزینه‌های زیاد رقابت کنید.

خدمات سئو مقرون به صرفه مانند خدمات ما باعث می شود که در زیر انبوه مشاغل مشابه گم نشوید و صدای شما توسط مصرف کنندگان بالقوه شنیده شود.

بهبود تجربه کاربری

در حالی که گوگل در نظر دارد که محتوایی که پیشنهاد می دهید چقدر مفید است تا شما را در صفحه نتایج رتبه بندی کند، این همه آن چیزی نیست که به آن نگاه می کند.

همچنین تعامل کاربران با وب سایت شما را در نظر می گیرد. بنابراین، کافی نیست که آنها را وادار کنید روی پیوند کلیک کنند، بلکه باید در آنجا بمانند و برای مدت معینی با هم تعامل داشته باشند.

 زمان صرف شده کم یا نرخ پرش بالا به این معنی است که کاربران به آنچه می‌خواهند دست پیدا نمی‌کنند و Google می‌تواند شما را برای این کار پایین بیاورد. یک سرویس سئو خوب باعث می شود که شما نه تنها قابل مشاهده باشید، بلکه مردم نیز تجربه مثبتی در وب سایت شما داشته باشند.

بازی را در طولانی مدت شکست دهید

در نهایت، سئو یک استراتژی بلندمدت است، و برای اینکه برای شما کارساز باشد، به یک شریک سئو نیاز دارید که بتواند به شما کمک کند تا آن را تقویت کنید.

 قبل از اینکه گوگل متوجه شما شود و شما را به صفحه نتایج خود هدایت کند، باید این کار را درست در یک دوره زمانی انجام دهید. با زمان و تلاش مداوم، به نتایج بهتری ادامه می‌دهید و می‌توانید برای مدت طولانی‌تری از جایگاه برتر لذت ببرید. از آنجایی که سئو تنها در زمان های آینده نقش مهمی ایفا خواهد کرد، خدمات سئو مناسب نیز می تواند در آینده کسب و کار شما را اثبات کند.

یک اصطلاح هندی وجود دارد که به راحتی به «آنچه دیده می‌شود فروخته می‌شود» ترجمه می‌شود و هرگز درست‌تر از الان نبوده است. حتی یک محصول خوب هم نمی تواند در این بازار رقابتی قرار بگیرد اگر توسط مردم دیده نشود و برای این کار به یک استراتژی سئو قوی نیاز دارید.

در centerseo ما به درک نیاز های منحصر به فرد برندهای مختلف و ایجاد استراتژی های سئو شخصی برای آنها تخصص داریم. آنچه را که برای شروع سفر خود به سمت نتایج بالا پیشنهاد می کنیم، حتما بررسی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *