قیمت سئو

قیمت سئو سایت سنتر سئو

سئو یک روش و اصول تثبیت شده ندارد. بنابراین تعریف هزینه ثابت برای سئو سایت وجود ندارد و به عوامل متعددی بستگی دارد. برای هر پروژه باید به صورت جداگانه بررسی شود تا هزینه بهینه سازی یا سئو یک وب سایت مشخص شود.

وقت گذاشتن و هزینه کردن برای سئو یک نوع سرمایه‌گذاری بلند مدت می باشد. اعلام تعرفه های سئو به صورت زیر طبقه بندی می شود:

  • قیمت سئو ساعتی همانطور که از اسم آن مشخص است با توجه به ساعت و زمان ثبت شده برای هر سایت مشخص می شود.
  • قیمت سئو ماهانه که طبق آن قراردادی بین طرفین بسته شده و مواردی برای یک ماه انتخاب شده و تیم سئو کار آن ها را انجام می دهد و اجرا می کند.
  • قیمت سئو بر اساس کلمه کلیدی: همانطور که می دانید اصلی‌ترین قسمت سئو کلمات کلیدی می باشد و انتخاب آن ها به طور مناسب باعث پیشرفت سایت خواهد شد.
  • آخرین نوع و مهم ترین قیمت سئو به صورت پروژه ای می باشد. طبق این قیمت گذاری اهداف خاصی برای پروژه در نظر گرفته می شود و تیم متخصص با توجه به آن اهداف بر روی آن کار کرده و کارفرما را در جریان تغییرات اعمال شده قرار می دهد.

سئو ارزان قیمت – سئو با قیمت مناسب

خدمات بهینه سازی ارزان قیمت برای کسب و کارهای کوچک شامل مغازه ها و فروشگاه هایی است که قصد هزینه کردن زیاد برای سئو و بهینه سازی سایت خود ندارند.

تمرکز کار در این حالت بیشتر بر روی بخشی از خدمات سئو برای کسب رتبه اول در یک محل محدود (سئو محلی) و همینطور کلمات کلیدی مناسب و محدود تر برای کسب و کار مدنظر می باشد. سئو های ارزان علاوه بر اینکه هزینه بهینه تری برای مشتری دارند با بازدهی سریع تر همراه هستند.

تعرفه سئو سایت

منظور از تعرفه سئو سایت این است که بعد از تکمیل وب سایت و برای بهینه سازی آن چه مقدار و در چه زمینه هایی هزینه صرفه سئو و بهینه سازی سایت می شود؟ برای هر سایت دو نوع سئو باید انجام بگیرد که سایت بتواند بهترین نتیجه را در موتورهای جستجو کسب کند.

مهم ترین هزینه سئو مربوط به نوع اول یعنی سطح داخلی و دومین مورد مربوط به خارج از سایت می باشد. این دو سئو ممکن است با هم یا جداگانه بهینه‌سازی شوند. ولی نهایت امر این است که این دو پارامتر در کنار همدیگر نتیجه مطلوب تری را برای شما و سایت تان ایجاد خواهد کرد.

تعرفه سئو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

  1. تعداد کلمات کلیدی
  2. بهینه سازی کدهای داخلی
  3. معرفی به موتورهای جستجو و ثبت سایت در دایرکتوری ها و معرفی به موتورهای جستجو
  4. ایجاد بلاگ و فعالیت در شبکه های اجتماعی
  5. دریافت بک لینک با کیفیت
  6. تبلیغات اینترنتی در سایت ها و پیج های پربازدید

و به طور کلی کلیه فعالیت هایی که باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می شوند !!!

قیمت سئو سایت چقدر است ؟

از آنجایی که برای سئو سایت ها از یک سری کار مشخص استفاده نمی شود و قرارداد ثبت شده در هیچ سازمانی برای آن وجود ندارد، بسته به خدماتی که توسط سئوکار ارائه می‌شود تعرفه قیمت سئو تعیین می شود.

قاعدتاً به علت رقابتی که وجود دارد اکثر شرکت‌ها و تیم ها و سئوکارها تلاش خود را بر این دارند که قیمت پایین تری را ارائه دهند تا بتوانند در این رقابت پیروز شوند. اما خوب است بدانید که همانطور که کمترین قیمت نشان دهنده ارائه خدمات بی کیفیت نمی باشد.

بالاترین قیمت نیز لزوماً نشان‌دهنده بهترین کیفیت ها نیست. بنابراین با توجه به رزومه سئوکار و کارهایی که قبلا انجام داده است می توانید کیفیت و قیمت را در حد معقول و مناسب انتخاب کرده و سایت خود را به یک تیم متخصص بسپارید.

لیست قیمت سئو

1- قیمت سئو ساعتی

در سئو ساعتی همانطور که از نامش پیداست هزینه خدمات مشاوره سئو و یا خدمات بهینه سازی سئو به صورت ساعتی محاسبه می گردد و شما می توانید تنها به اندازه نیاز خود از خدمات مشاوره سئو استفاده نمایید.

2- قیمت سئو ماهانه

در روش بهینه سازی سئو سایت ماهانه، با عقد قرارداد های حداقل شش ماهه و پرداخت مبلغی مشخص به صورت ماهانه، تیم سئو سنتر سئو با تعیین علمی و دقیق اهداف از قبیل میزان رشد، میزان بازدید، میانگین رتبه سایت در کلمات کلیدی، تعداد کلمات کلیدی، میانگین زمان ماندگاری در سایت، بانس ریت و سایر فاکتورها، سطح انتظارات و نتایج قابل انتظار پس از پایان عملیات بهینه سازی سئو را مشخص و تعیین می نماید.

میزان مبلغ و حداقل مدت قرار داد در روش سئو ماهانه براساس برآوردها و آنالیز اولیه وب سایت، رقبا و سایر پارامترهای تأثیر گذار تعیین و از حداقل 1 میلیون تومان در ماه آغاز می شود.

3- قیمت سئو براساس کلمه کلیدی

یکی دیگر از روش های بهینه سازی سایت، روش سئو براساس کلمه کلیدی مشخص شده است. در این روش سئوکار حرفه ای با آنالیز و بررسی رقبا و کلمات کلیدی سعی در بهینه کردن کلمه کلیدی هدف می کند.

براساس سختی کلمه کلیدی ما سعی می کنیم در مرحله اول سایت به صفحه اول نتایج گوگل بیاوریم و در نهایت بعد از تثبیت در صفحه اول برای جابجایی رتبه ها و در نهایت رتبه یک کار بهینه سازی را ادامه می دهیم.

در نظر داشته باشید، در صورتی که نیاز به پوشش طیف وسیعی از کلمات کلیدی داشته باشید، با توجه به حجم گسترده عبارات و کلمات مهم برای هر کسب و کار، هزینه بهینه سازی سئو با روش سئو کلمه کلیدی ممکن است بسیار بالا باشد.

تضمین ماندگاری و پایداری نتایج بهینه سازی سئو براساس کلمه کلیدی پس از پایان قرار داد 6 ماه می باشد. بنابراین حضور پایدار کلمه کلیدی مورد نظر در صفحه نخست نتایج جستجو گوگل با توجه به وجود رقابت مستمر بر سر این جایگاه نیازمند تمدید و تکرار قرار داد در دوره های مختلف می باشد.

4- قیمت سئو پروژه ای

انجام بهینه سازی سئو به صورت پروژه ای به این صورت است، که هدف یا اهدافی مشخص از قبیل، افزایش بازدید، افزایش فروش، بهبود رتبه سایت و رنک و غیره برای وب سایت مشخص می گردد و بر همین اساس پس از بررسی و آنالیز دقیق سایت، هزینه بهینه سازی سئو برای رسیدن به اهداف مشخص شده اعلام می گردد.

تعرفه خدمات سئو

به طور کلی خدمات سئو از طراحی وب سایت آغاز می شود. سئو کار باید مشکلات و ارور های احتمالی را بررسی کرده و با بهینه سازی سرعت سایت، کد ها و تگ ها از نظر فنی سایت را بهینه کند.

در قسمت بعد برای بهینه سازی سایت از کلمات کلیدی، محتوا گذاری موثر و مستمر بر اساس استراتژی انجام می‌شود و سایت از نظر محتوایی بهینه می شود.

لینک سازی به صورت داخلی و خارجی بر روی سئو سایت تاثیرگذار می باشد که با استفاده از بک لینک ها در زمان صحیح و همچنین در شبکه های اجتماعی به سئوی سایت کمک می شود.

هزینه سئو سایت وردپرس

برخی افراد تصور می کنند سایت های وردپرسی به طور پیش فرض سئو شده هستند. اما این تفکر اشتباه است. تمامی سایت ها نیازمند استفاده از خدمات و مواردی که در سئو سایت موثر است، می باشند. در اکثر تیم ها سئوی سایت وردپرس با سایت معمولی از نظر هزینه و میزان خدماتی که باید برای بهینه سازی سایت ارائه شوند تفاوتی ندارد.

قیمت پروژه سئو

سئوی پروژه‌ای به این صورت می باشد که هدف یا اهداف مشخصی از قبیل افزایش بازدید، افزایش مخاطبان، افزایش فروش، بهبود رتبه و سایر موارد مهم در قراردادی ثبت می شود. بعد از بررسی و آنالیز دقیق سایت و اهداف مورد نظر هزینه سئو سایت به صاحب آن اعلام می‌شود.

در این روش شما تنها در صورتی هزینه خدمات را پرداخت خواهید کرد که اهداف مندرج در قرارداد محقق شده باشد در غیر این صورت فقط هزینه های انجام شده محاسبه خواهد شد و هزینه اضافی دریافت نخواهد شد.

در این نوع سئو نتایج و اهداف کاملاً مشخص بوده و به همین دلیل سنجش و پیگیری عملکرد تیم سئو کار به راحتی قابل انجام و پیگیری خواهد بود. این نتایج به دست آمده از پایداری بالایی برخوردار هستند اما از معایب سئو پروژه ای هزینه های بالای آن می باشد. اما اگر مقیاس کسب و کار شما بزرگ می باشد، این روش برای شما مناسب است و ارزش سرمایه گذاری بر روی سئو را دارد.

هزینه خدمات سئو

خدماتی که در بالا در مورد آن ها صحبت کردیم با جزئیات محاسبه شده و با توجه به وضعیت اولیه سایت قیمت گذاری می شود و مجموع آن ها به عنوان هزینه خدمات در نظر گرفته می شود. بهتر است قبل از شروع فعالیت با تیم سئوکار خود در مورد هزینه و قیمت صحبت کنید.

مشاوره رایگان سئو - شرکت سنتر سئو