مشاوره سئو

معرفی جلسه مشاوره سئو

مشاور: علی معتمدی

زمان جلسه: 1 الی 2 ساعت

هدف جلسه: آنالیز سایت و رقبا قبل از جلسه انجام خواهد شد و زمان جلسه صرف ارائه نکات و مطالب و پلن های ریخته شده می شود.

نیازمندی‌ها: ارائه دسترسی سرچ کنسول

محل برگزاری وبینار: Google Meet (ویدیو جلسه هم ارائه خواهد شد)

هزینه هر جلسه: 3 میلیون تومن (پرداخت بعد از جلسه)

برای شروع درخواست مشاوره را ثبت کنید.

درخواست مشاوره
آنالیز تخصصی سنتر سئو

شماره و اطلاعات خود را ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم

  مشاوره سئو چیست

  در دنیای امروزه داشتن یک سایت و معرفی محصول و خدمات در آن به تنهایی کافی نیست نحوه ارائه و معرفی محصولات و خدمات در سایت به دیده شدن آن توسط مخاطب هدف کمک کرده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

  هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو، کسب جایگاهی بهتر در نتایج گوگل می باشد؛ ولی هدف اصلی افزایش مخاطبین هدف سایت و در نتیجه فروش بیشتر می باشد.

  در واقع در مشاوره سئو به صاحبان کسب و کار و مشاغل کمک می‌شود که با استفاده از کمک یک متخصص سئو که دارای نمونه کار و سابقه مناسبی می باشد، بتوانند به طور ارگانیک مخاطبین سایت خود را را افزایش دهند. یک مشاوره اصولی می تواند به شما کمک کند که کسب و کارتان در موتورهای جستجوی گوگل در مقایسه با سایر رقبا بالاتر نشان داده شود.

  با دریافت مشاوره سئو توسط سئوکار حرفه ای، اطلاعاتی به صاحب سایت داده خواهد شد که شخص می تواند با توجه به سایت خود، از استراتژی های ارائه شده استفاده کند. هدف از ارائه این مشاوره طرح این است که صاحبان مشاغل بتوانند به راحتی برای سایت خود و بهبود آن تصمیم گیری کنند.

  اگر دارای فروشگاه آنلاین هستید و در زمان هایی شاهد افت شدید ترافیک سایت خود می باشید، یا فروش خوبی توسط فروشگاه اینترنتی خود ندارید، یا اینکه تصمیم دارید یک فروشگاه اینترنتی جدید تاسیس کنید، بهتر است که از مشاوره سئو استفاده کنید. به طور کلی برای تمامی کسب و کار هایی که یک سایت دارند، مشاوره سئو پیشنهاد می شود.

  دقیقا چه چیزی رو بررسی می کنیم در جلسه مشاوره سئو ؟

  قدم اول: شما در مورد سایت توضیحاتی رو برای میفرستین که مثلا قراره روی چه کلمه ای کار کنین، پرسودترین دسته تون چیه توی فروشگاهی ها بیشتر منظوره به چه سمتی می خواین برین.

  قدم دوم: هزینه که برای بخش های مختلف میتونی بزاری رو باید بهمون بگی تا برنامه کار روی سایت براساس بودجه بهت داده بشه و بری روی سایتت کار کنی. مثال: هزینه محتوا یا هزینه آف پیج و غیره.

  قدم سوم: دسترسی سرچ کنسول رو بهمون میدین.

  قدم چهارم: بررسی سایت شما با رقبا توسط گروه ما که تقریبا 1 روز زمان میبره و در نهایت ارائه گزارش کار بصورت pdf در زمان جلسه.

  قدم پنجم: برگزاری جلسه آنلاین و صحبت بیشتر در مورد روند کار با توجه به گزارش داده شده.

  قدم ششم: پاسخ به سوالات شما در زمان جلسه.

  قدم هفتم: ویدیو ضبط شده وبینار رو در اختیار شما قرار می دهیم تا بعدا مرور کنید مراحل کار رو تا دقیق کار رو جلو ببرین.

  در آخر اگر بخوام بیشتر توضیح بدم ما براساس آن چیزی که شما می خواین جلسه رو جلو میبریم و اگر بررسی کل سایت باشه و قسمت خاصی مد نظر شما نباشه در مورد کل کارهایی که گفته شده ما توضیحات رو برای شما میدیم.

  خدمات مشاوره سئو

  یک مشاور سئو عالی و جامع باید خدماتی را به صاحبان مشاغل کسب و کار اینترنتی ارائه کند. این خدمات به شرح زیر می باشد:

  بدیهی است که مشاوری که تعداد بیشتری از این خدمات را داشته باشد مشاور ارزشمندتری خواهد بود.

  1. یک استراتژی اختصاصی سئو با توجه به منابع شما
  2. مشاوره و راهنمایی برای تحقیق کلمات کلیدی مناسب و در نتیجه بازدهی بالاتر برای سایت
  3. مشاوره تولید محتوا به صورت متن، گرافیک و ویدیو
  4. بررسی و تحلیل سئوی فنی سایت و برطرف کردن مشکلات آن
  5. آنالیز رقبا
  6. بهینه سازی استراتژی ها و نرخ تبدیل سایت
  7. معرفی و ارائه روش های call to action (هر عملی که کاربران در سایت انجام دهند. مانند لایک کردن، ثبت نظر، خرید از سایت و …)
  8. راهنمایی درباره روش ها و میزان استفاده از شبکه های اجتماعی
  9. معرفی و آنالیز بک لینک ها
  10. تسلط بر نحوه کار الگوریتم های جدید گوگل و مشاوره کامل درباره آن ها

  مشاوره سئو مناسب چه کسانی هست؟

  بصورت کلی و بر اساس تجربه چندین ساله این دوستان به مشاره سئو نیاز دارند:

  • اگر مبتدی هستید
  • اگر به تازگی سئوی سایت خود را شروع کردید
  • اگر آنچه از سئو می دانید را انجام دادید ولی سایت شما بالا نمی آید
  • سایت شما افت کرده
  • نظارت بر عملکرد تیم سئو سایت خود

  اگر مدیر سایت هستید و یک تیم سئو برای انجام پروژه سئو سایت خود استخدام کرده اید، نیاز به نظارت بر عملکرد این تیم دارید. یا در مورد بالاتر اگر نیاز به کوچینگ و رهبری تیم سئوی سایت خود دارید می توانید از دانش و تجربه من استفاده کنید.

  بهترین مشاوره سئو

  مشاوره سئو توسط سئوکار مهم ترین فعالیت می باشد و شامل موارد مختلفی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

  مشاور سئو باید در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو (نحوه قراردهی تصاویر، نحوه لینک دهی، ترتیب مطالب و تیترها و…) تکنیک های سئو (مشاوره درباره سئو داخلی و خارجی، بازاریابی های محتوایی و ویدیویی) انتخاب کلمات کلیدی (یکی از قسمت های بسیار مهم در سئو سایت، انتخاب کلمات کلیدی صحیح می باشد که در مشاوره به طور کلی به آن پرداخته می شود.) آشنایی کامل داشته باشد.

  مشاوره سئو و بهینه سازی

  ممکن است سایت شما در صفحه اول هیچ یک از موتورهای جستجو نباشد و این موضوع به این معنی است که مخاطبین و بازدید کنندگان سایت شما به شدت تعداد کمی دارند. برای رفع این مشکل سایت شما باید به صورت کامل بهینه سازی شده باشد. یعنی در آن از تمامی موارد سئو برای محتوا و تصاویر استفاده شده باشد. مشاوره سئو به شما کمک می کند تا مشکلات سایت خود را پیدا کرده و با بررسی و رفع آنها یک سایت بهینه سازی شده داشته باشید و در صفحه اول نتایج جستجو های گوگل قرار بگیرید.

  هر موتور جستجو با توجه به الگوریتمی که دارد امتیازی را به صفحات سایت ها اختصاص می دهد و بدیهی است که هرچه این امتیاز ها بالاتر باشد، در هنگام جستجوی کاربران، سایت شما بالاتر از سایر رقبا قرار خواهد گرفت. کار مشاوره سئو کمک به کسب نمره بهتر از موتورهای جستجو (به ویژه گوگل یعنی محبوب ترین موتور جستجو) می باشد.

  مشاوره آنلاین سئو

  در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید در هر جای دنیا با محل دیگر ارتباط برقرار کنید و برای بسیاری از کارها نیاز به صرف زمان برای رفت و آمد و حضور در آن محل نمی باشد. شما می توانید بدون نیاز به حضور در دفتر سئو کار، با ارائه اطلاعات کامل وبسایت خود به یک مشاور سئو از تحلیل و بررسی مشاور خود استفاده کرده تا بتوانید رتبه سایت خود را بهبود دهید.

  مشاوره حرفه ای سئو

  مشاوره سئو شخصا خدمات سایت را انجام نمی دهد ولی با راهنمایی های کامل به صاحبان کسب و کار برای کسب رتبه عالی در موتورهای جستجو کمک هایی را ارائه می دهد. به صورت کلی شخصی که به عنوان مشاور سئو از آن یاد می کنیم، وظیفه مدیریت کامل تمامی مراحل پروژه را بر عهده دارد.

  مشاور حرفه ای ترافیک ورودی در موتورهای جستجوی گوگل را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و به طور کلی باعث بالا بردن سود نهایی کسب و کار خواهد شد.

  یک مشاور حرفه ای مشکلات احتمالی وب سایت ها را پیدا کرده و تعیین می کند که کدام اعمال درست و یا اشتباه بوده است و با اولویت بندی و تحقیق و همچنین آنالیز و تحلیل سایت تصمیمات مناسبی برای سایت می گیرد تا سایت رتبه بهتری را در جستجوهای خود داشته باشد و کاربران و مخاطبین بیشتری را جذب کند.

  مشاوره سئو شامل همکاری با فروشندگان و سایر منابع نیز می باشد تا بهترین و کارآمدترین استراتژی سئو در جهت دستیابی به اهداف کسب و کاری طراحی شود. این سرویس مختص کسب و کارهایی است که خودشان دارای تیم فنی هستند و به دنبال یک راهنمای حرفه ای برای هدایت تیم خود هستند که مشاوره سئو حرفه ای بهترین گزینه و انتخاب برای رهبری فعالیت این تیم می باشد.