مشاوره سئو

مشاوره سئو چیست

در دنیای امروزه داشتن یک سایت و معرفی محصول و خدمات در آن به تنهایی کافی نیست نحوه ارائه و معرفی محصولات و خدمات در سایت به دیده شدن آن توسط مخاطب هدف کمک کرده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

هدف اولیه در فعالیت های مرتبط با سئو کسب جایگاهی بهتر در نتایج گوگل می باشد، ولی هدف اصلی افزایش مخاطبین هدف سایت و در نتیجه فروش بیشتر می باشد.

در واقع در مشاوره سئو به صاحبان کسب و کار و مشاغل کمک می‌شود که با استفاده از کمک یک متخصص سئو که دارای نمونه کار و سابقه مناسبی می باشد، بتوانند به طور ارگانیک مخاطبین سایت خود را را افزایش دهند. یک مشاوره اصولی می تواند به شما کمک کند که کسب و کارتان در موتورهای جستجوی گوگل در مقایسه با سایر رقبا بالاتر نشان داده شود.

با دریافت مشاوره سئو توسط سئوکار حرفه ای، اطلاعاتی به صاحب سایت داده خواهد شد که شخص می تواند با توجه به سایت خود، از استراتژی های ارائه شده استفاده کند. هدف از ارائه این مشاوره طرح این است که صاحبان مشاغل بتوانند به راحتی برای سایت خود و بهبود آن تصمیم گیری کنند.

اگر دارای فروشگاه آنلاین هستید و در زمان هایی شاهد افت شدید ترافیک سایت خود می باشید، یا فروش خوبی توسط فروشگاه اینترنتی خود ندارید، یا اینکه تصمیم دارید یک فروشگاه اینترنتی جدید تاسیس کنید، بهتر است که از مشاوره سئو استفاده کنید. به طور کلی برای تمامی کسب و کار هایی که یک سایت دارند، مشاوره سئو پیشنهاد می شود.

مشاوره سئو رایگان

مشاوره سئو رایگان توسط سئوکار مهم ترین فعالیت می باشد و شامل موارد مختلفی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مشاوره رایگان سئو - طراحی سایت

مشاور سئو باید در زمینه طراحی وب سایت با اصول سئو (نحوه قراردهی تصاویر، نحوه لینک دهی، ترتیب مطالب و تیترها و…) تکنیک های سئو (مشاوره درباره سئو داخلی و خارجی، بازاریابی های محتوایی و ویدیویی) انتخاب کلمات کلیدی (یکی از قسمت های بسیار مهم در سئو سایت، انتخاب کلمات کلیدی صحیح می باشد که در مشاوره رایگان به طور کلی به آن پرداخته می شود.) آشنایی کامل داشته باشد.

مشاوره سئو و بهینه سازی

ممکن است سایت شما در صفحه اول هیچ یک از موتورهای جستجو نباشد و این موضوع به این معنی است که مخاطبین و بازدید کنندگان سایت شما به شدت تعداد کمی دارند. برای رفع این مشکل سایت شما باید به صورت کامل بهینه سازی شده باشد. یعنی در آن از تمامی موارد سئو برای محتوا و تصاویر استفاده شده باشد. مشاوره سئو به شما کمک می کند تا مشکلات سایت خود را پیدا کرده و با بررسی و رفع آنها یک سایت بهینه سازی شده داشته باشید و در صفحه اول نتایج جستجو های گوگل قرار بگیرید.

هر موتور جستجو با توجه به الگوریتمی که دارد امتیازی را به صفحات سایت ها اختصاص می دهد و بدیهی است که هرچه این امتیاز ها بالاتر باشد، در هنگام جستجوی کاربران، سایت شما بالاتر از سایر رقبا قرار خواهد گرفت. کار مشاوره سئو کمک به کسب نمره بهتر از موتورهای جستجو (به ویژه گوگل یعنی محبوب ترین موتور جستجو) می باشد.

مشاوره آنلاین سئو

در دنیای امروز و با پیشرفت تکنولوژی شما می توانید در هر جای دنیا با محل دیگر ارتباط برقرار کنید و برای بسیاری از کارها نیاز به صرف زمان برای رفت و آمد و حضور در آن محل نمی باشد. شما می توانید بدون نیاز به حضور در دفتر سئو کار، با ارائه اطلاعات کامل وبسایت خود به یک مشاور سئو از تحلیل و بررسی مشاور خود استفاده کرده تا بتوانید رتبه سایت خود را بهبود دهید.

خدمات مشاوره سئو

یک مشاور سئو عالی و جامع باید خدماتی را به صاحبان مشاغل کسب و کار اینترنتی ارائه کند. این خدمات به شرح زیر می باشد:

بدیهی است که مشاوری که تعداد بیشتری از این خدمات را داشته باشد مشاور ارزشمندتری خواهد بود.

  1. یک استراتژی اختصاصی سئو با توجه به منابع شما
  2. مشاوره و راهنمایی برای تحقیق کلمات کلیدی مناسب و در نتیجه بازدهی بالاتر برای سایت
  3. مشاوره تولید محتوا به صورت متن، گرافیک و ویدیو
  4. بررسی و تحلیل سئوی فنی سایت و برطرف کردن مشکلات آن
  5. آنالیز رقبا
  6. بهینه سازی استراتژی ها و نرخ تبدیل سایت
  7. معرفی و ارائه روش های call to action (هر عملی که کاربران در سایت انجام دهند. مانند لایک کردن، ثبت نظر، خرید از سایت و …)
  8. راهنمایی درباره روش ها و میزان استفاده از شبکه های اجتماعی
  9. معرفی و آنالیز بک لینک ها
  10. تسلط بر نحوه کار الگوریتم های جدید گوگل و مشاوره کامل درباره آنها

مشاوره حرفه ای سئو

مشاوره سئو شخصا خدمات سایت را انجام نمی دهد ولی با راهنمایی های کامل به صاحبان کسب و کار برای کسب رتبه عالی در موتورهای جستجو کمک هایی را ارائه می دهد. به صورت کلی شخصی که به عنوان مشاور سئو از آن یاد می کنیم، وظیفه مدیریت کامل تمامی مراحل پروژه را بر عهده دارد. مشاور حرفه ای ترافیک ورودی در موتورهای جستجوی گوگل را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد و به طور کلی باعث بالا بردن سود نهایی کسب و کار خواهد شد.

یک مشاور حرفه ای مشکلات احتمالی وب سایت ها را پیدا کرده و تعیین می کند که کدام اعمال درست و یا اشتباه بوده است و با اولویت بندی و تحقیق و همچنین آنالیز و تحلیل سایت تصمیمات مناسبی برای سایت می گیرد تا سایت رتبه بهتری را در جستجوهای خود داشته باشد و کاربران و مخاطبین بیشتری را جذب کند.

مشاوره سئو شامل همکاری با فروشندگان و سایر منابع نیز می باشد تا بهترین و کارآمدترین استراتژی سئو در جهت دستیابی به اهداف کسب و کاری طراحی شود. این سرویس مختص کسب و کارهایی است که خودشان دارای تیم فنی هستند و به دنبال یک راهنمای حرفه ای برای هدایت تیم خود هستند که مشاوره سئو حرفه ای بهترین گزینه و انتخاب برای رهبری فعالیت این تیم می باشد.