هزینه سئو در ماه چقدر است؟

هزینه سئو در ماه چقدر است؟

هزینه خدمات سئو متفاوت است و به عواملی مانند استراتژی سئو، شرکت ارائه دهنده خدمات و موارد دیگر بستگی دارد. اکثر پروژه های سئو بر اساس محدوده پروژه، بین 30 تا 60 میلیون در ماه هزینه دارند. سئو یک سایت پروژه محور بین 80 میلیون تا 800 میلیون تومان متغیر است و نرخ ساعتی مشاوران سئو بین 3 تا 10 میلیون تومان است.

میانگین هزینه سئو

نوع خدمات سئو هزینه سئو
سئو ماهانه 30 تا 60 میلیون تومان در ماه
سئو ساعتی 3 تا 10 میلیون تومان در ساعت
سئو پروژه ای 80 تا 800 میلیون تومان

به طور کلی، قیمت سئو از 10 میلیون تا 1 میلیارد تومان متغیر است.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه سئو

 • مدل قیمت گذاری سئو
 • اهداف سئو
 • سئو تضمینی
 • استراتژی سئو
 • تجربه ارائه دهنده خدمات
 • اندازه کسب و کار مشتری

نکات قیمت گذاری سئو

با این نکات یک برنامه سئو (استراتژی سئو) عالی پیدا کنید:

 • از تبلیغ هزینه سئو «ارزان» از سوی شرکت ها، مانند 100 تومان یا کمتر، خودداری کنید
 • شرکت های سئو، که کسب نتایج را تضمین می کنند قطعا به فکر سایت و کسب و کار شما نیستند و نتایج بدست آمده مقطعی می باشد.
 • بدنبال شرکت های باشید که سئوی سایت را تضمین نمیکنند، ولی گزارش کامل و جامع فرآیند سئو ارائه می دهند.
 • به دنبال شرکت هایی باشید که راه حل های خود را مطابق با اهداف کسب و کار شما سفارشی می کنند.
 • آژانس‌هایی را جستجو کنید که عملکرد سئو و بازگشت سرمایه کسب و کارها را اندازه‌گیری می‌کنند تا بتوانید تأثیر سرمایه‌گذاری هر بخش را ببینید.

هزینه متوسط ​​پروژه سئو چقدر است؟

در حالی که سئو یکی از مهم ترین نوع بازاریابی دیجیتال است که در دسترس شماست، تخمین هزینه های معمولی دشوار است.

با توجه به طیف گسترده کمپین ها، اکثر پروژه های سئو بسته به سطح خدمات بین 30 تا 60 میلیون تومان هزینه دارند. این پروژه ها می توانند از کار با یک مشاور ساعتی گرفته تا استخدام یک تیم سئوکار حرفه ای ماهانه متغیر باشند.

چقدر باید برای خدمات سئو هزینه کنید؟

مبلغی که برای خدمات سئو می پردازید به اندازه کسب و کار شما و میزان خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. در حالی که هزینه های سئو از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است، مهم است که به خاطر داشته باشید که اغلب در مورد خدمات سئو، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. به قول معروف: هرچقدر پول بدی آش میخوری!

هنگام انتخاب یک شرکت سئو، کیفیت خدمات سئو (ارزان) را به خطر نیندازید. در عوض، یک شرکت برتر SEO را انتخاب کنید که خدمات سئو با کیفیتی را ارائه می دهد.

مانند بسیاری دیگر از صنایع خدمات حرفه ای، مشاوره مداوم با یک فرد ناآشنا در سئو گران تر از یک شرکت بی تجربه و اثبات نشده خواهد بود. در پایان، اهداف شما باید دقیقاً تعیین کنند که چقدر باید برای خدمات سئو هزینه کنید.

هرچه وب سایت شما بزرگتر باشد؛ پروژه سئو، گسترده تر خواهد بود. این بدان معناست که باید انتظار داشته باشید که برای خدمات سئو هزینه بیشتری بپردازید. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که سئو یک استراتژی مداوم است.

به جای سرمایه گذاری روی استراتژی های سئو یکباره، باید به یک برنامه سئو ماهانه فکر کنید که سایت شما را تازه نگه می دارد و به آن اجازه می دهد به طور مداوم در بالای نتایج جستجو قرار گیرد.

آیا استانداردی برای قیمت سئو وجود دارد؟

متأسفانه هیچ استاندارد مشخصی برای قیمت ​​سئو وجود ندارد. این بدان معناست که هر شرکتی می‌تواند ادعا کند که سئو را انجام می‌دهد و هر قیمتی را که می‌خواهد دریافت می‌کند.

 این بار در نهایت به عهده مصرف کننده گذاشته می شود تا قیمت عادلانه سئو را تعیین کند، به خصوص اگر هزینه مداوم برای برنامه های سئو ماهانه وجود داشته باشد.

این واقعیت فقط اهمیت درک آنچه را که برای دریافت مبلغ از بازاریابی اینترنتی خود به دست خواهید آورد را بیشتر می کند. به این ترتیب، می توانید بر اساس بازدهی که انتظار دارید، نتیجه بگیرید که آیا ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر.

در نهایت تصمیم شما باید بر اساس ارزش کلی و بلندمدت باشد. تنوع بسیار زیاد فرصت‌ هایی که سئو فراهم می‌کند، دانستن نحوه قیمت‌گذاری سئو را مهم‌ تر می‌کند.

هنگام تحقیق در مورد هزینه سئو به چه نکاتی توجه کنیم؟

هزینه سئو بسته به محدوده پروژه شما متفاوت است. با این حال، هنگام تحقیق در مورد هزینه سئو باید چند نکته را در نظر گرفت. center seo به عنوان یک مرجع در قیمت‌گذاری خدمات سئو، واجد شرایط است که به شما آموزش دهد که در هنگام مقایسه مشاوران سئو، شرکت‌ها به دنبال چه چیزی باشید و نرخ خدمات سئو منصفانه چقدر است.

نرخ خدمات سئو در همه جا متفاوت است، بنابراین یادگیری آنچه که منعکس می کنند و چگونه می توانند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارند برای انتخاب یک فرد یا یک شرکت، برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

1- فرآیند انجام سئو را بیاموزید

فرآیند پشت صحنه یک کمپین قوی سئو، شامل روش‌ها و استراتژی‌های بی‌شماری است و سئو دائماً برای پاسخگویی به بروزرسانی‌های الگوریتم موتورهای جستجو اصلاح می‌شود.

شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که شرکت SEO که با آن شریک هستید مایل است با تغییرات مکرر موتورهای جستجو در الگوریتم خود سازگار شود. آنها همچنین باید رویکردی پیشگیرانه و آینده نگر برای بهترین شیوه های سئو داشته باشند.

2- به دنبال بسته های سئو قابل تنظیم باشید

علاوه بر این از آنجایی که هر شرکت منحصر به فرد است، مهم است که مراقب باشید. از شرکت هایی که پکیج «یک استراتژی برای همه» را ارائه می دهند خودداری کنید و مراقب شرکت هایی باشید که قیمت خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو را بالا و پایین می کنند.

سنتر سئو سال هاست که در تجارت سئو فعالیت می کند. با سابقه و تیم متخصص خود متشکل از متخصصان سئو، ما یک رویکرد منطقی و منصفانه برای قیمت گذاری سئو ایجاد کرده ایم.

ما در زمینه بازاریابی موتورهای جستجو متخصص هستیم و می دانیم که چقدر تلاش برای یک کمپین سئو موفق انجام می شود. این بدان معناست که بسته به نیاز مشتری بهترین قیمت سئو را نیز می دانیم.

برای درک بهتر مشتری و اطمینان از خدمات خود، ما خدمات سئو را بصورت بازه ای (6 ماه به بالا) انجام می دهیم. ولی مشتری می تواند با خیال راحت هزینه را بعد از دریافت گزارش کامل و جامعی که ما ارائه می دهیم بصورت ماهانه پرداخت کند.

این به مشتری این نوید را می دهد که با خیال راحت فرآیند سئو را با گزارش های که تیم ما می هد، رصد کند و هر ماه اگر راضی نبود، بلافاصله به فکر جابجایی باشد.

3- بروی سئو با خدمات کامل تمرکز کنید

با گسترش سئو به حوزه‌های دیگر، مانند بازاریابی محتوا، نرخ تبدیل و فروش، بهینه‌سازی رسانه‌های اجتماعی و سایر حوزه‌های بازاریابی دیجیتال، سرمایه‌گذاری در سئو با خدمات کامل برای کسب‌وکارها سودمندتر می‌ شود.

هر شرکتی باید قیمت خدمات سئو را برای شما و سایر مشتریان بالقوه در دسترس داشته باشد تا جزئیات نحوه کار آنها را توضیح دهد و اگر اینطور نیست، نشانه خوبی است که باید قیمت بسته های سئو را در جای دیگری جستجو کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *