خرید رپورتاژ آگهی

ویژگی های یک رپورتاژ خوب
رپورتاژ آگهی

رپورتاژ چیست ؟

رپورتاژ در واقع یک متن سئو شده می باشد که به شکلی به ظاهر بی طرفانه در مورد مزیت ها و فواید یک محصول یا خدمات توضیح داده و بر مخاطب تاثیر می گذارد. اگر رپورتاژ به صورت حرفه ای نوشته شود درصد خرید را در مخاطبان بسیار افزایش خواهد داد؛ در واقع می ‌توان گفت که ریپورتاژ یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها در تبدیل مخاطب به مشتری می باشد.

رپورتاژ ها در واقع نوعی لینک دهی به سایت شما می باشد، با این تفاوت که لینک دهی ها باید به صورت دوره‌ای یعنی ماهانه یا سالانه تمدید شوند اما رپورتاژ به تمدید احتیاجی ندارد و می توان گفت که کارسازتر و پربازده تر می باشند.

چون اکثر ریپورتاژ ها در سایت‌های خبری یا سایت های پربازدید منتشر می شوند، میزان اعتماد افراد به آنها بسیار بالا می باشد. یعنی سایت معرفی شده به عنوان یک سایت معتبر در ذهن کاربر نقش خواهد بست.

صفحه رپورتاژ ها به صورت همیشگی در سایت منتشر کننده باقی خواهد ماند و از صفحه این سایت حذف نخواهد شد.

به طور کلی می‌توان گفت که ریپورتاژ از اصولی ترین استراتژی ها برای سئوی یک سایت می باشد که گوگل نیز در رتبه بندی ها به آن اهمیت بسیار زیادی می دهد، اما باید بدانید که هر فعالیتی در سایت شما باید ویژگی هایی داشته باشد که بتواند اثر گذار باشد.

ویژگی های یک رپورتاژ خوب

رپورتاژ آگهی شما باید از یک ساختار و یک متن اصولی با رعایت موارد و نکات نگارشی تهیه شده باشد، که مخاطب را ترغیب به خواندن آن متن کند و به نوعی متن برای مخاطب جذاب و کنجکاو کننده باشد. بهتر است که در انتهای متن خود از یک کال تو اکشن استفاده کنید که به طور کلی به معنی تشویق مخاطب به واکنش نشان دادن به متن شما می باشد!

برای جذابیت یک محتوا بهتر است که از تیتر های جذاب استفاده شود. استفاده از یک تیتر جذاب توجه مخاطب را به نوشته شما جلب خواهد کرد بهتر است که در متن خود از کلمات کلیدی و کلید واژه های مناسب استفاده کنید تا موتورهای جستجوی گوگل بتوانند سریع تر شما را شناسایی کنند.

در نوشته خود تعادل را رعایت کنید یعنی این که متن نباید بسیار کوتاه و نه بسیار بلند و حوصله سربر باشد. برای جذابیت محتوای خود میتوانید از تصاویر و المان های مختلف استفاده کنید که بر تاثیرگذاری محتوای شما می افزاید.

ریپورتاژ را چه کسی بنویسد ؟

اگر شما به اندازه کافی مهارت برای نوشتن یک ریپورتاژ حرفه ای ندارید بهتر است که از سایت ها و تیم ‌های سئو سازی برای این مورد کمک بگیرید. آنها می‌توانند با نوشتن یک متن کامل و جامع یک رپورتاژ آگهی حرفه ای را برای شما تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهند.