فیلم آموزش سئو

فیلم آموزش سئو
فیلم آموزش سئو

فیلم آموزش سئو وردپرس

بعضی از افراد تصور می کنند که سایت های وردپرسی به سئو و بهینه سازی سایت احتیاج ندارند. اما باید بدانید که همه سایت ها و همچنین سایت های وردپرسی به سئو و بهینه سازی برای رسیدن به رتبه بالا در موتورهای جستجو و به ویژه گوگل نیاز دارند.

بهینه سازی باعث می شود که در ابتدا تعداد مخاطبان سایت شما افزایش یابد، این افزایش مخاطبان باعث افزایش نرخ بازدید سایت می‌شود و هرچه بازدید از یک سایت بیشتر باشد، نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری در آن سایت افزایش می یابد که این می‌تواند به میزان سوددهی سایت بسیار کمک کند.

فیلم آموزش صفر تا صد سئو

موارد بسیار زیادی بر سئوی سایت تاثیرگذار می‌باشد که برای کسب بهترین نتیجه باید این موارد رعایت شود تا نتیجه مطلوب به دست آید. موارد مهمی که در بهینه سازی سایت مورد اهمیت است به شرح زیر می باشد:

تیترها و عنوان ها: که باعث می شوند هم متن شما به صورت طبقه بندی شده باشد که خواندن آن برای کاربر راحت تر باشد و هم اینکه بر روی سئوی سایت بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

کلمات کلیدی: به طور قطع یکی از مهمترین مسائل در بهینه سازی سایت همین موضوع می باشد. به طوری که در گذشته تصور می‌شد که سئوی سایت فقط انتخاب کلمات کلیدی می باشد. این کلمات باید با حساسیت به طور دقیق انتخاب شوند تا بهترین نتیجه را برای سایت شما داشته باشند!

لینک ها: لینک دهی به محتوای شما به صورت داخلی و خارجی می‌تواند برای سایت شما بسیار مفید باشد. این که شما از لینک ها به طور صحیح استفاده کنید باعث می شود که موتورهای جستجو سایت شما را به عنوان یک سایت مفید و مهم تلقی کنند.

و در نهایت بهتر است بدانید که یک محتوای جذاب چه به صورت متنی چه تصویر و ویدیو باعث می شود که مدت زمان باقی ماندن کاربر در سایت شما بیشتر باشد که این مسئله تاثیر بسیار زیادی بر سئو و در نهایت رتبه بندی سایت شما در گوگل خواهد داشت.

فیلم آموزش حرفه ای سئو

تمام تلاش یک تیم سئوکار این است که در رتبه های برتر نتایج گوگل و موتورهای جستجو قرار بگیرد! البته باید برای حرفه ای بودن به این نکته توجه کرد که صرفاً بودن در جایگاه های اول نشانه موفقیت نیست این افزایش رتبه و جایگاه باید به صورت بهینه منطقی و به صرفه باشد؛ یعنی اینکه باید به طور کامل به نیاز مخاطب پاسخ داده شود. این موضوع به ظاهر ساده می‌تواند سایت شما را از یک صفحه معمولی به یک صفحه حرفه ای تبدیل کند.

دانلود فیلم آموزش کامل سئو

همانطور که توضیح داده شد، بهبود سئوی سایت باعث افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو می شود که این موضوع کاربران بسیار زیادی را به سمت سایت هدایت خواهد کرد. اگر این کاربران به صورت مخاطب هدف باشند و سایت به خوبی به نیاز آنها پاسخ دهد به احتمال زیاد از یک کاربرد رهگذر به یک مشتری ثابت تبدیل خواهند شد!